Uncategorized
Zalesiacze V edycja

Zalesiacze V edycja

Zapraszamy do wsparcia zrzutki 🙂 https://zrzutka.pl/cvxvr2

Zapraszamy do udziału w V EDYCJI ZALESIACZY! DZIAŁAMY RAZEM DLA PLANETY! Tym razem wracamy do Piaseczna żeby zazielenić ulicę Chyliczkowską. Za zebrane fundusze posadzimy drzewa, które możesz oznaczyć tabliczką ze swoim imieniem.

W tym roku chcemy też rozwinąć skrzydła – Zalesiacze staną się Fundacją, żeby móc działać w sposób bardziej zorganizowany, stały i w większej skali! 🌳 Jeśli masz chęć przeznaczyć 10% wpłaty na pokrycie chociaż części kosztów związanych z rejestracją fundacji Zalesiacze i formalnościami to dodaj komentarz o treści ‚Chcę przeznaczyć 10% na fundację’.

V Edycja Zalesiaczy 🥁🌳 odbędzie się w sobotę 24 kwietnia. Zamówiliśmy już piękną pogodę abyśmy mogli razem zasadzić razem wiele drzew!

Gdzie? Zapraszamy na ulicę Chyliczkowską w Piasecznie 🌲(pinezka Google poniżej w linkach oraz tutaj). Teren pod zalesienie udostępniony dzięki Pracownikom Gminy i Miasta Piaseczno. Dziękujemy!

Akcja w godzinach 12:00-16:00. Drzewek nie zabraknie i jak zawsze każdy może nazwać swoje drzewko 🌳, a dla Zrzutkowiczów tradycyjnie tabliczki z wybranym imieniem, które zostaną przymocowane do palika wspierającego drzewko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *